B2 (İKİLİ GÖRÜŞME)

FUAR VE TEKNİK GEZİ TERCÜMANI

Fuarlar ticari ürün – hizmet gelişimini anlatmak, ürünlerin yeni pazarlarda yer bulabilmesini sağlamak amaçlı gerçekleştirilen tanıtım etkinlikleridir.
Katılımcıların hizmet ve ürünlerini ifade etme ve satış imkânı buldukları yeni bir pazara ve yeni bir ülkeye girmek için etkin bir yoldur. Müşteri – firma arasındaki dolaysız iletişim köprüsüdür. İşte bu noktada görev alacak fuar tercümanı kendinizi ve firmanızı ifade etmeniz açısından anahtar rol oynar.
Proje yöneticilerimiz kuruluşunuzu ,hedefinizi ve projenizi inceledikten sonra en uygun fuar /B2B tercümanını seçerek size görevlendirir. Tüm fuar tercümanlarımız deneyimli, dile hâkim, prezantabl, güler yüzlü, iş disiplinine sahip, sorumluluklarını bilen niteliktedirler.
 

HER İŞ TERCÜMANDA BİTER

B2B (İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ) 
(TİCARİ EŞLEŞTİRME TOPLANTILARI )

Yeni iş fırsatları ve iş birlikleri geliştirmek ve ticaret hacmini arttırmak amacıyla Türk Firmalarını Uluslararası delegeler ve alım heyetleriyle prestijli bir platformda aynı masada buluşturuyoruz.
B2B, Herhangi bir aracıya gerek kalmadan bilgiye ve ürüne sizi doğrudan ulaştırma,
Müşteri taleplerinden daha çabuk haber alma ve değerlendirme olanağı,
Tedarikçi seçiminde daha geniş seçenekler ve tercihler elde etme avantajı
Ürünlerin pazara sunumu ve takibinin kolaylaşması
Sadece yerel pazardaki tedarikçileri ya da ürettiğiniz ürünü talep edecek diğer firmaları değil, yurtdışındaki tedarikçi ya da müşterileri kolaylıkla bulma olanağına kavuşma imkanını sağlamaktadır.

YABANCI PARTNERİNİZ BİZDEN

#
Processing!