KURUMSAL HİZMETLER

 

FİRMAMIZ , 14 Mart 2005 tarihinde Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Adını, sahibi olduğu Suat ASIL SAMANCI’nın İlk harflerinden almıştır (SAS TURİZM KONGRE FUARCILIK LTD.ŞTİ.) . Kuruluşundan bu zamana kadar faaliyette bulunduğu bütün alanlarda müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet anlayışı,bugün hizmet verdiği Kamu, Kurum ve Kuruluş sayısı ile niteliklerinden anlaşılmaktadır. SAS KONGRE & TURİZM topluma ve gruplara yönelik yüksek katılımlı organizasyonlara da imzalar atmıştır.  SAS KONGRE & TURİZM LTD.ŞTİ.’e ait 5071 nolu MİNOYA SEYAHAT isimli A sınıfı Seyahat Acenta Belgesi mevcuttur.

YURTDIŞI FUAR.COM , SAS DANISMANLIK.COM, KARİYER MUTFAGI.COM linkleri SAS1 TURİZM KONGRE FUARCILIK LTD.ŞTİ. Bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Firmamız, fuar ve iş gezileri düzenleyen bir firmadır. Sektörel yurtdışı pazar analizi, tedarik yönetimi ve projenin gerektirdiği diğer iş alanlarında hizmet sunmaktadır. İhracatçı birlikleri, sanayi ve ticaret odaları ve meslek kuruluşları aracılığı ile yurtdışı iş  gezilerinde B2B ikili iş görüşmelerine yönelik yurtdışı firmalarıyla eşleştirme hizmeti vermektedir.

Profesyonel deneyimiyle, özellikle Türkiye’nin ihracatının arttırılmasına yönelik olarak devlet kurum ve kuruluşları ile sivil toplum ve özel sektör çatı kuruluşlarının işbirliği ile yapılan ticarei ve sektörel Heyetler, alım Heyetleri, ikili iş (B2B) görüşmeleri ve fuar katılımları organizasyonlarını düzenlemektedir. B2B ikili iş görüşmeleri için randevu saatleri tespit edilir ve ikili iş görüşme toplantıları planlanan şekilde yürütülür.

Satın almacılar iş potansiyeli olan kişiler ile görüşmeler yapılır. Fuar gezisi turizmin deneyimli uzmanları iş görüşme esnasında tercümanlık hizmeti vermenin yanı sıra firmalar destek verir.
Bununla birlikte Ekonomi Bakanlığı’nın Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteklerinden faydalanmak isteyen firmalarımıza dosya hazırlama konusunda da yardımcı olmaktadır. Amacımız size özel programlar sunmaktır.

Sektörel Fuar ve Toplantılara Katılım

Yurtdışı iş gezilerinde Fabrika ziyaretleri, Resmi kurum ziyaretleri firmamız tarafından rezervasyonları yapılır.

 
 
#
Processing!